THE اخبار بین المللی DIARIES

The اخبار بین المللی Diaries

The اخبار بین المللی Diaries

Blog Article

رییس حوزه هنری از «ایستادن مسعود» نوشت 

نقش ویرانگر فضای مجازی در «روایت ناتمام سیما» 

 برنا - بیست ساعت پیش

یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند.

حکومت جمهوری اسلامی هنوز آماری رسمی از شمار دستگیرشدگان اعتراضات سراسری اخیر در کشور، منتشر نکرده است. اما برای نخستین بار غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، رئیس دستگاه قضایی ایران عفو دستکم ۲۲ هزار نفر را در رابطه با این اعتراضان را را تایید کرده است.

کنایه معنادار مجری مشهور تلویزیون به عدم اتحاد مجری‌های ورزشی ایران + عکس

اجرای طرح کانون مدرسه در خوزستان به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، وحید کیانی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی طرح «کانون مدرسه» با تأکید بر تسریع در اجرای این طرح افزود؛ ۳۶ مرکز فرهنگی هنری کانون در ۲۰ شهرستان استان آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به دانش آموزان مدارس دولتی را دارند و دانش آموزان دختر و پسر مقاطع دوم تا ششم ابتدایی...

پس از هر حادثه، کمیته‌هایی برای پیگیری دلایل و شناسایی مقصران تشکیل شده، گاهی پرونده‌ای هم به دادگاه رفته، اما در عمل نتیجه‌ای به دست نیامده است.

مدیر ستاد فهما استان قزوین با مدیران کانون های مساجد تاکستان دیدار کرد باغبانها مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با تعدادی از مدیرن کانون های مساجد شهرستان تاکستان دیدار کرد.

۱۷۰ فیلم سینمایی روز دنیا در جشنواره نوروزی تلویزیون 

نقاش و بازیگر ایرانی برنده جایزه «زن پیشرو در تعالی هنر» شد 

در گذشته چهارشنبه‌سوری بهانه‌ شاد شدن و انجام آیین‌های کهن بود، اما امروز تداعی‌کننده حوادث تلخ برای جوانان و نوجوانان دهه هفتاد و هشتادی است‌؛ جشن‌هایی که رنگ و بویی از آیین کهن ندارد. ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

اسکار ۲۰۲۳؛ «همه‌جا،‌همه‌چیز، یک آن» ۷ جایزه را از آن خود کرد

اچ اس بی سی، شعبه ای از بانک read more "سیلیکون ولی" در حال سقوط در انگلستان را به قیمت تنها بیش از یک دلار خریداری کرد.

Report this page